- Advertisement -spot_img

TAG

drejtsi

Caktohet data e rigjykimit, Saimir Tahiri me 20 dhjetor rinis betejën me drejtësinë

Gjykata e Posaçme e Apelit cakton datën 20 dhjetor për seancën e parë të rigjykimit të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri dhe ish-drejtuesit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img