- Advertisement -spot_img

TAG

Drenas

Çfarë ndodhi me fqinjët në Drenas që përfundoi me vrasje në pyll

Një mosmarrëveshje mes fqinjëve të vjetër në fshatin Gradicë të Drenasit ka përfunduar me vrasjen e A.M., 14 vjeç e gjysmë dhe plagosjen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img