- Advertisement -spot_img

TAG

Dritan Goxhaj

Zbulon eksperti: Kontrollorët turq s’mund të nisin punë pa dy javë trajnim

  Dritan Goxhaj, ish-pilot dhe ish-shef i operacioneve të fluturimit ne Autoritetin e Aviacionit Civil në një intervistë, tha se marrja e kontrollorëve nga Turqia...

Latest news

- Advertisement -spot_img