- Advertisement -spot_img

TAG

drite

Gratë rrëfejnë tmerrin e përjetuar nga grabitësit që u hynë në shtëpi: Ndeza dritën dhe pashë…

Një gruaje të moshuar, e cila jeton me nuset e djemve, që të dy emigrantë në Itali, i ka dalë gjumi nga zhurma e...

Latest news

- Advertisement -spot_img