- Advertisement -spot_img

TAG

drog

Bien në pranga babë e bir në Gjirokastër, policia sekuestron mbi 2 mijë fara kanabis dhe armë

Njoftimi i policisë Gjirokastër: Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “GREEN SEED”. Sekuestrohen 2075 fara të dyshuara si e bimës narkotike cannabis sativa, një sasi...

Latest news

- Advertisement -spot_img