- Advertisement -spot_img

TAG

droge cerrik

Drogë në vazo reçeli dhe gogozharesh, pranga biznesmenit dhe punëtorit të tij në Cërrik (EMRAT)

Eris Skënderi dhe Roland Dulja janë vënë në prangat e Policisë së Elbasanit, për shkak se në marketin e tyre shitej drogë, e cila...

Latest news

- Advertisement -spot_img