- Advertisement -spot_img

TAG

droge elbasan

Goditet grupi i drogërave të forta në Elbasan (Foto, video)

Komunikata e Policisë Elbasan: Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes të drogave të forta në doza të vogla. Finalizohet...

Pamje nga furgoni ku u gjetën 8 pako me kokainë në Elbasan

Këto janë disa foto nga furgoni ku u gjetën 8 pako me kokainë në Elbasan. Lënda narkotike ishte fshehur mes materialeve drusore në pjesën e...

Policia Elbasan del me deklaratë për operacionin antidrogë në Elbasan. Operacion në disa qytete

Elbasan Vijojnë operacionet e njëpasnjëshme për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e trafikimit të drogave të forta. Finalizohet me sukses operacioni policor i...

Elbasan/ Kapet 33 kg drogë në aksin Elbasan-Librazhd, arrestohet 47-vjeçari

Komunikata e Drejtorisë së Policisë Elbasan: Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Finalizohet operacioni policor "Xibraka". Operacioni nga Sektori për Hetimin e...

Kapet 28.5 kg drogë në rrugën Elbasan-Prrenjas. 3 të arrestuar, një në kërkim

Finalizohet operacioni policor i koduar "Domosdova". Operacioni për goditjen e veprimtarisë kriminale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, pas një hetimi disamujor. Vihen në...

Latest news

- Advertisement -spot_img