- Advertisement -spot_img

TAG

drogim

Detyroi mbesën e tij të drogohej, e ngacmoi seksualisht dhe më pas dhunoi gruan, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar me inicialet K.L. në Kavajë është arrestuar nga policia pasi dyshohet se ka detyruar mbesën e tij 14-vjeçare të konsumojë kokainë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img