- Advertisement -spot_img

TAG

dropull

Ky është muzikanti që u gjet i pajetë në garazhdin e banesës së tij. (Emri, foto)

Vasil Konomi, 50 vjeç, banues në fshatin Goranxi në Dropull dhe një muzikant në profesion, është gjetur i vdekur pasditen e sotme. Kanë qenë...

Rezuton pozitiv ndaj covid kryebashkiaku

Kryebashkiaku i Dropullit, Dhimitër Toli, ka rezultuar pozitiv ndaj testit të covid-19. Përgjigja e testit ka bërë që ditën e sotme bashkia të qendrojë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img