- Advertisement -spot_img

TAG

Dukat

Lufta me flakët vazhdon, situata mbetet kritike në Dukat

Në ditën e 14 në malin e Karaburunit zjarret kanë qenë aktive dhe disa vatra të rrezikshme. Deri në orët e para të ditës...

Latest news

- Advertisement -spot_img