- Advertisement -spot_img

TAG

Durres-Tirane

Automjeti godet frikshëm Benz-in, makina përfundon me rrota në ajër

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në mesditë në autostradën Durrës-Tiranë, por fatmirësisht pa viktima. Siç shihet dhe në foton e publikuar në rrjete...

Latest news

- Advertisement -spot_img