- Advertisement -spot_img

TAG

DVP

Me duart pas murit, RENEA operacione të befasishme në qytetet problematike

Vijojnë kontrollet e befasishme nga RENEA dhe nga Forca e Posaçme Operacionale në Drejtorinë e Përgjthshme të Policisë së Shtetit në bashkëpunim me strukturat...

Latest news

- Advertisement -spot_img