- Advertisement -spot_img

TAG

dy police

Mbërrijnë në spitalin e Traumës dy policët dhe autori,familjarët të trishtuar

Tiranë- Kanë mbërritur në spitalin e Traumës dy efektivët e plagosur si dhe autori që dyshohet se ka nisur konfliktin e ndodhur pasditen e...

Latest news

- Advertisement -spot_img