- Advertisement -spot_img

TAG

dy shqiptare

Arrestohen dy shqiptarë për trafik kokaine në Greqi

Dy shqiptarë u arrestuan, si pjesë e kontrolleve në Athinë dhe Galatsi, nga oficerë policie së Atikës. Shqiptarët janë arrestuar për shkak se akuzohen...

Latest news

- Advertisement -spot_img