- Advertisement -spot_img

TAG

dy vellezer

Detaje të reja nga sherri brutal me thika i dy vëllezërve, si nisi konflikti dhe si është gjendja e tyre

  Pak çaste më parë, një rast i rëndë është raportuar të ketë ndodhur në qytetin e Durrësit ku si pasojë e një konflikti me...

Latest news

- Advertisement -spot_img