- Advertisement -spot_img

TAG

Dylber Dervishi

Monika Kryemadhi, pse Elbasani duhet të votojë sërish LSI-në ?

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, prezantoi sot në Belsh kandidatin për deputet Dylber Dervishi. “Ne kemi projekte për Belshin në bujqësi dhe turizmëm, 5% mbështetje...

Latest news

- Advertisement -spot_img