- Advertisement -spot_img

TAG

dyqan

“Më gënjente duke më thënë se…”/ I riu i xhindosur merr makinën dhe i futet brenda në dyqan shitësit (Arsyeja)

Një 34-vjeçar është nxehur aq shumë me sjelljen e pronarëve ku ishte klient, saqë e ka patur të pamundur të kontrollojë nervat dhe për...

Latest news

- Advertisement -spot_img