- Advertisement -spot_img

TAG

dyshime

Çfarë po ndodh? Sindi dhe Loco bashkë në makinë

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Elvisi u largua përfundimisht nga programi para disa ditësh si pasojë e një postimi thumbues për Antonelën që i kushtoi mjaft...

Latest news

- Advertisement -spot_img