- Advertisement -spot_img

TAG

e ema

Abuzimi seksual i të miturës, dalin detaje të reja: E ëma i gjeti një telefon që e mbante të fshehur…

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në një fshat të Rrëshenit, ku një 15-vjeçare u shantazhua dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img