- Advertisement -spot_img

TAG

e lirë

Dadoja që preu kokën e vajzës /Do të lihet e lirë pas 5 vitesh

Një dado e cila preu kokën e një vajzë të vogël dhe më pas doli me kokën e prerë nëpër rrugë duke bërtitur ‘Allahu...

Latest news

- Advertisement -spot_img