- Advertisement -spot_img

TAG

e moshuara

E rëndë/ Hidhet nga ballkoni i shtëpisë, e moshuara në gjendje të rëndë shëndetsore

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Kaninë të Vlorës. Një e moshuar e cila jetonte vetëm është hedhur nga ballkoni i...

Rama nxjerr mesazhin e të moshuarës: Ai fle 9 vite, zgjohet 9 ditë dhe punon 9 orë

  Kur po vija këtu më erdhi një mesazh nga një mikeshë që banon këtu në Gjirokastër. Është një zonjë në moshë goxha të avancuar....

Latest news

- Advertisement -spot_img