- Advertisement -spot_img

TAG

e

Anglezja vret burrin në gjumë, i hedh ujë të nxehtë me sheqer

Një grua që derdhi një përzierje me ujë të vluar dhe sheqer mbi burrin e saj pas një grindje familjare u shpall fajtore për...

Bieta Sulo tregon momentin e ndarjes me Alban Dudushin

Si çdo çift tjetër, edhe ata kanë momentet e tyre, që i kanë çuar deri në ndarje. Bëhet fjalë për çiftin e njohur televiziv, Bieta...

Vritet me armë zjarri një 51 vjeçar

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e Rrëshenit. 51-vjeçari Aton Keli, fillimisht është plagosur dhe u dërgua...

Latest news

- Advertisement -spot_img