- Advertisement -spot_img

TAG

Ebola

Rishfaqet Ebola, konfirmohet shpërthimi i ri i virusit vdekjeprurës

Teksa pandemia e Covid-19 vijon ende të qarkullojë në botë, ndonëse numri i rasteve të reja dhe vdekjeve është ulur në krahasim me javët...

Latest news

- Advertisement -spot_img