- Advertisement -spot_img

TAG

ecam

Foto/Lajm Ekskluzive : Presidenti Meta mban fjalën e nderit në Rome gjatë aktivitetit të ECAM

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga InfowebTv, Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta ndodhet në Romë dhe nga fotot e siguraura...

Latest news

- Advertisement -spot_img