- Advertisement -spot_img

TAG

Eden Hazard

Eleminimi nga Champions League, Real Madrid humb durimin, largon 3 lojtarë nga skuadra (EMRAT)

  Pas një sezoni relativisht të dobët, dhe së fundmi me eleminimin nga Champions League, Real Madrid ka vendosur të bëjë një ‘spastrim’ në pankinë. Mediat...

Latest news

- Advertisement -spot_img