- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Budina

Plas debati mes Budinës dhe Ndrenikës : Deri dje mbaje një golf leshi të pa larë

Regjisori Edmond Budina ka komentuar sot vendimin e artistëve të mëdhenj Robert Ndrenika dhe Tinka Kurti, për të marrë pjesë në spotin elektoral të...

Latest news

- Advertisement -spot_img