- Advertisement -spot_img

TAG

Edmond Kariqi

Gjykata e Posaçme jep vendimin për kryeprokurorin e Kukësit dhe shoferin e tij

Gjykata e Posaçme ka lënë në burg drejtuesit e prokurorisë së Kukësit, Edmond Kariqi i akuzuar për korrupsion. Gjykata vendosur edhe për shoferin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img