- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Grishaj

“Do të vras”, Instagram akuzon Arbana Osmanin për dhunë ndaj burrave

Si në çdo shtëpi tjetër edhe në shtëpinë e Arbana Osmanit kumbon televizori nga ndeshjet e kampionatit. Partneri i Arbanës, Eduarti është një tifoz...

Arbana Osmani ndan foton më të ëmbël të Eduardit dhe Diellit

Arbana Osmani duket se ka vendosur të marrë disa ditë pushim nga çdo gje.Së bashku me djalin e saj të madh Jonin,ajo ka frekuentuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img