- Advertisement -spot_img

TAG

Eduard Selami

Basha nuk do t’i njohë zgjedhjet, reagon Eduart Selami: Akt antishqiptar dhe jo demokratik

Politikani Eduart Selami ka reaguar pas deklaratës së kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha se nuk do t’i njohë zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit....

Latest news

- Advertisement -spot_img