- Advertisement -spot_img

TAG

edukatoret

Bie zjarr në kuzhinën e një kopshti,fëmijët dhe edukatoret panikosen

Një zjarr i shkaktuar nga një bombol gazi ka tronditur fëmijët e një kopshti në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Perash” ditën e sotme...

Latest news

- Advertisement -spot_img