- Advertisement -spot_img

TAG

eenda

A do të largohen Salsano dhe Eneda moderimi i Portokallisë?

Orët e fundit, lart e poshtë në rrjet po thuhet se dy moderatorët e emisionit të humorit Eneda dhe Salsano, s’do të jenë më...

Latest news

- Advertisement -spot_img