- Advertisement -spot_img

TAG

Efektive e Policisë

Efektivja e Policisë vrau prindërit, vëllezërit dhe më pas veten/ Prokuroria ka ngritur akuza ndaj kolegut të saj, zbulohet arsyeja

Ka kaluar një vit nga ngjarja tronditëse në Gjilan, ku efektivja e policisë Valdete Bllaca vrau prindërit, vëllezërit dhe më pas veten. Në bazë...

Latest news

- Advertisement -spot_img