- Advertisement -spot_img

TAG

Efektivë Policie

Goditën efektivin e policisë rrugore/ Arrestohet në flagrancë 37 vjeçari dhe procedohen penalisht 3 persona

  Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.2 u bë arrestimi në flagrancë për veprat penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë...

Shkëmbimi i armëve ka ndodhur në prani të nëndrejtorit të policisë dhe efektivëve

E gjithë ngjarja e sotme në Elbasan ka ndodhur ne pranine e efektivëve të policise. Sipas burimeve i pranishem ka qene edhe nendrejtori i policise se...

Sekuestrohen mbi 5 tonë hashash dhe arrestohen mbi 100 persona

Policia spanjolle organizoi një operacion të gjerë kundër trafikut të lëndëve narkotike në disa zona të vendit, ku në fund u arrestuan mbi 100...

Sherr mes disa të rinjve, plagoset me kaçavidë 23-vjeçari

Një 23-vjeçar ka mbetur i plagosur me kaçavidë pas një sherri mes të rinjve në zonën e Saukut në Tiranë. Personi që ka mbetur i...

Latest news

- Advertisement -spot_img