- Advertisement -spot_img

TAG

Einxhel Shkira Stresi

“S’ke lënë …. pa thyer”/ Einxhel Shkira përlotet pas sherrit me Stresin: Siç është gjynah babai i atij djalit që vdiq, është dhe mamaja...

Moderatorja Einxhel Shkira, ka folur për herë të parë publikisht, pas sherrit të bujshëm që pati me Stresin. E ftuar në “Ftesë në 5”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img