- Advertisement -spot_img

TAG

Einxhel Shkira

“Po të isha e virgjër, besoj se do të ishin shumë të gëzuar”,moderatorja flet për mesazhet negative që merr

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për karakterin e saj të veçantë. Pavarësisht fjalëve të njerëzve dhe komenteve...

Einxhel Shkira rrëfen bisedën me Sali Lushën pas konfliktin me “Stresin” pas protestës: Ç’ndodhi mes familjeve tona!

Vëmendjen pas protestës për vrasjen 25- vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv Policie, e mori debati virtual mes reperit të njohur Arkimed Lushaj (Stresit)...

Latest news

- Advertisement -spot_img