- Advertisement -spot_img

TAG

ekspert zgjedhjeje

Zgjedhjet 2021/ 62% e të rinjve kanë votuar opozitën

Ekspertët e komunikimit dhe zgjedhjeve kanë treguar lidhur me projeksionet për zgjedhjet që u zhvilluan ditën e sotme. Sipas tij, nga të dhënat paraprake mendohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img