- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan armë lëndë narkotike kontroll policor

Detaje gjatë kontrollit në banesën e 45-vjeçarit Josif Kavaja/ Përveç armëve e granatave, u gjet lëndë narkontike dhe sasi e kosideruesishme parash

Elbasan/ Informacion shtesë Në vijim të informacionit të dhënë për sulmin me armë nga shtetasi J.K ndaj forcave të Drejorisë Vendore të Policisë Elbasan dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img