- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan drejtor policia

Ikën Drejtori i Policisë Elbasan. Ja kush e zëvendëson

Policia e Shtetit ka bërë disa ndryshime në disa prej Drejtorive Policore në qarqe. Pjesë e ndryshimeve janë drejtoritë e Elbasanit, Kukësit dhe Dibrës. Mësohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img