- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan droge policia

Elbasan/ Arrestohet gruaja dhe dy burra që shpërndanin drogë. Komunikata zyrtare për identitetin dhe vendbanimet e tyre

Tre persona që shpërndanin lëndë narkotike janë arrestuar në Elbasan. Sipas drejtorisë së Policisë Elbasan u arrestuan U. P., 48 vjeç, banues në Elbasan, ...

Latest news

- Advertisement -spot_img