- Advertisement -spot_img

TAG

elbasan policia arrestim

Konflikti me armë në Elbasan/ Policia arreston dy 21-vjeçarë dhe shpall dy të tjerë në kërkim

Komunikata e Policisë Elbasan: Në vijim të veprimeve për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur mesditën e djeshme, në lagjen "Emin Matraxhiu", Elbasan, ku gjatë...

Latest news

- Advertisement -spot_img