- Advertisement -spot_img

TAG

Elektroshok

Polici rreh me grushte dhe godet me elektroshok klientin brenda në market

Një polic në Aurora të Colorados është shkarkuar, pasi që kamera e vendosur në uniformën e tij ka treguar se si vazhdimisht e kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img