- Advertisement -spot_img

TAG

elektroshtëpiake

Pa paralajmërim… Ikin e vijnë dritat në Elbasan, digjen elektroshtëpiake

Luhatje të vazhdueshme të energjisë elektrike në Elbasan. Gjatë ditës së sotme, energjia është ndërprerë disa herë duke shkaktuar probleme tek familjarët dhe institucionet. Sipas...

Latest news

- Advertisement -spot_img