- Advertisement -spot_img

TAG

Elena Livigni Gimenez

Ra nga ballkoni dhe vdiq menjëherë, shoqet e viktimës: E ka hedhur i fejuari

“E ka vrarë i fejuari, nuk ishte vetëvrasje”, shoqet e 21-vjeçares italo-spanjolle, Elena Livigni Gimenez që vdiq në Ibiza pasi ra nga ballkoni, janë...

Latest news

- Advertisement -spot_img