- Advertisement -spot_img

TAG

Eleni Foureira

Eleni Foureira pranon publikisht lidhjen me futbollistin spanjoll

Para 2 vitesh mediat greke zbuluan se artistja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ishte një lidhje me biznesmenin dhe futbollistin, Alberto Botia. Në fakt...

(FOTO) Eleni Foureira ‘çmend’ grekët, prezanton emisionin me fustanin provokues

Eleni Foureira bëri një paraqitje mahnitëse në një emision televiziv të premten në mbrëmje, duke i bërë shikuesit dhe përdoruesit e mediave sociale ta...

Latest news

- Advertisement -spot_img