- Advertisement -spot_img

TAG

Elisa Spiropali

Rama konfirmon në detyrë Taulant Ballën dhe Elisa Spiropalin: Do ta çojnë PS-në në një tjetër nivel

Në fund të fjalimit të tij kryeministri bëri një falenderim të veçantë për kreun e Grupit Parlamentar Taulant Balla dhe ministren për Marrëdhënien me...

Abilekaj flet për paratë e tërmetit, Spiropali: Mos përdor të njëjtën gjuhë si Basha

Analisti Enton Abilekaj ka debatuar me ministren për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali mbi zgjedhjet e 25 prillit duke thënë se kanë fituar duke...

Spiropali “Si nënë e dy fëmijëve të mitur” : Përdhunimi është krim, të heqim gjykimin e shkurtuar

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali deklaroi se do të angazhohet për nismat kundër abuzuesve seksualë me të mitur. Spiropali u shpreh se...

“Me ftesën time erdhi për të dëgjuar problemet e kësaj zone”, Halit Valteri përkrah Spiropalit në takim/ A po i bashkohet ai PS-së?

Halit Valteri dhe Elisa Spiropali takim me banoret e Kamzes Deputeti Halit Valteri ditën e sotme është shfaqur krah ministres socialiste Elisa Spiropali në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img