- Advertisement -spot_img

TAG

elisabeta imeraj

ONM dorëzon prova shtesë, kërkohet ankimimi për konfirmimin në detyrë të Elisabeta Imerajt

ONM i ka dorëzuar prova shtesë Komisionerit Publik në lidhje me drejtuesen e Prokurorisë së Tiranës Elisabeta Imeraj, dhe kërkon ankimin e vendimit të...

LAJM I FUNDIT/ Konfirmohet në detyrë Elisabeta Imeraj, drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës

Është konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit prokurorja Elisabeta Imeraj, e cila ka rezultuar e pastër në të treja kriteret e...

Latest news

- Advertisement -spot_img