- Advertisement -spot_img

TAG

Elita Rudi

Elita Rudi rrëfen sekretet dhe vështirësitë gjatë shtatëzanisë

Në fillim të këtij muaji, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të dytë. Elita solli në jetë vogëlushen të...

Latest news

- Advertisement -spot_img