- Advertisement -spot_img

TAG

Eliza Hoxha

Disa ditë më parë kërkoi plazmë gjaku, ndahet nga jeta babai i deputetes shqiptare

Ditën e sotme është ndarë nga jeta për shkak të COVID-19 babai i deputetes dhe këngëtares së njohur shqipatre Eliza Hoxha. Lajmin e ka bërë...

Latest news

- Advertisement -spot_img