- Advertisement -spot_img

TAG

Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres zbulon personin që e nxiti për t’i dhënë fund emisionit

Ellen DeGeneres vendosi ditën e djeshme të mbyllte përfundimisht emisionin e saj pas 19 sezonesh dhe më shumë se 3 mijë episodesh. “Aq i bukur...

Ellen i jep fund emisionit të saj: “The Ellen DeGeneres Show” nuk është më sfidë për mua

Moderatorja e njohur Ellen DeGeneres ka njoftuar se emisionit të saj “The Ellen DeGeneres Show” i ka ardhur fundi. Pas 19 viteve transmetim, ky...

I “zëvëndësoi” i miqtë e saj shumë shpejt, Monica e “Friends” bashkjeton me Ellen DeGeneres

Ellen DeGeneres ka zbuluar së fundmi në “The Ellen DeGeneres Show” se ajo po jeton me ish-yllin e “Friends” Courteney Cox, pasi shiti shtëpinë...

Pas akuzave që iu bën Ellen DeGeneres , ndodh disfata në emisionin e saj

Ellen DeGeneres u përfshi muaj më parë në një skandal të madh, pasi punonjësit e saj e akuzuan se ajo kishte krijuar një ambient...

Latest news

- Advertisement -spot_img