- Advertisement -spot_img

TAG

Elona Kaleshi

Dalin detaje të reja për vrasjen e çiftit Pasho/Nisin hetimet edhe për djalin e tyre

Vihen nën hetim dy persona të tjerë në lidhje me vrasjen dhe masakrimin e çiftit Pasho në Itali. Pas Elona Kaleshit, tashmë kanë nisur...

Latest news

- Advertisement -spot_img